Імбирне пиво (яке насправді лимонад)
- blooodyminded
- 5 вер. 2023 р.
- Читати 2 хв
Оновлено: 26 вер. 2023 р.
Якщо у вас колись виникало питання, що б смачного випити, якщо це не вода і не щось страшне з магазину, і що ж додати в домашні коктейлі (єдиний варіант у моєму світогляді) - то запитайте мене;)
Сьогодні я розкажу як можна зробити не тільки щось смачне, але і дізнатись про щось новеньке)
Імбирне пиво - це безалкогольний ферментований напій, щось схоже можна знайти на полицях великих супермаркетів, але цікавіше зробити самому. Має трохи гостренький (як гострота імбиря), солодкий та освіжаючий смак, сильно-газований.

P.S. подивіться на всі ці бульбашки. Все це - зробите ви!
Інгредієнти:
Імбирна "закваска":
250мл води
30г-50г цукру
30г-50г імбиря
Імбирне пиво на одну пляшку 0,5л:
30г імбирної "закваски"
45г цукру
25г імбиря
600мл води
Приготування:
1. Для початку потрібно зробити закваску, або ж іншими словами, колонію корисних бактерій, які будуть робити нам пиво. Для цього в скляній банці змішуємо 250мл холодної чистої води, 10г цукру та 10г імбиря, нарізаного і зі шкірочкою! Перемішуємо, закриваємо кришкою для ферментації (фото нижче) і залишаємо при кімнатній температурі на добу. Наступні 3-5 днів повторюємо процес з додаванням 10г цукру та 10г імбиря (воду більше не додаємо!), і чекаємо поки не зʼявляться активні бульбашки і можливо трохи піни зверху. Готова закваска буде мати сильний та різкий аромат. Коли закваска готова, можна робити пиво.
2. Для пива доводимо до кипіння воду, додаємо в неї цукор та подріблений в блендері (так він віддасть більше смаку) імбир. Даємо покипіти на невеликому вогні 5 хв, знімаємо з вогню та даємо охолонути.
3. Після охолодження проціджуємо від залишків імбіря та додаємо імбирну "закваску". Перемішуємо і розливаємо в темні пивні пляшки з корком і залишаємо при кімнатній температурі на 3-4 дні, після чого переставляємо в холодильник, охолоджуємо і насолоджуємось.
Чудово смакує сам по собі та як частина коктейлів.
В подальшому, якщо плануєте регулярно робити напій - годуйте закваску кожного дня, якщо ж ні - переставте її в холодильник, там вона можна відпочивати поки ви про неї не згадаєте - і тоді знову погодуйте її декілька днів до появи бульбашок і вона готова робити пиво.
Важливо - варто і потрібно адаптувати рецепт пива під свої уподобання - додавати більше цукру, менше імбиря і навпаки, експерементувати. Буде цікаво кожен раз)
Comments